Six Seconds Sertifikasyonları

Six Seconds Sertifikasyon Eğitimi Bilgileri

Six Seconds Sertifikasyon Eğitimi Bilgileri

PDF Dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

Duygusal Zeka Beyin Profilleri ve Değerlendirici Sertifikasyonu

"Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu Six Seconds 'ın Sertifikasyon eğitimi, 19-22 Aralık 2019 tarihinde Türkiye 'de başlıyor!"

Duygusal Zeka ile ilişkilerinizi güçlendirebilir yaşam kalitenizi, verimliliğinizi ve refahınızı arttırabilirsiniz, böylece kendinizi ve diğerleri için benzersiz bir değişimi başlatabilirsiniz.

Kurumunuzda da; etkin iletişim, çalışanların hedeflere yönelik yetenek seçimi ve geliştirilmesi, stratejik planlama becerilerinin güçlendirilmesi ile dönüşümü hızlı ve köklü bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Six Seconds

1997 yılında kurulan Six Seconds, kendini %100 Duygusal Zeka gelişimine adamış, dünyanın ilk ve en büyük kuruluşudur. 25 'ten fazla ülkede ofisleri ve temsilcileri olan organizasyonun ağı, 167 ülkeye ulaşmaktadır. Bugüne kadar 11.500 kişiyi Duygusal Zeka sertifikasyonu sahibi yapan Six Seconds, Özgün Model, Araç ve İlkeler ile insanların Duygusal Zeka yetkinliklerini daha verimli, etkili ve mutlu olmaları için öğretmektedir.

Hayatın Ritmi ve Adler Central Europe İş Birliğiyle

Duygusal Zeka Beyin Profilleri ve Değerlendirici Sertifikasyonu; Hayatın Ritmi ve Adler Central Europe iş birliğiyle türkçe olarak, ilk kez Türkiye 'de açılacaktır. Hayatın Ritmi, Six Seconds 'ın 3 yıldır Türkiye Partneridir. Koçluk ve Danışmanlık hizmetlerinin yanında, Türkiye 'de bir çok ulusal ve uluslararası kuruma "Duygusal Zeka ve Duygusal Zeka Temelli Liderlik, İletişim, Performans Gelişimi" eğitimleri vermektedir. Adler Central Europe uzun yıllardır, koçluk temelli eğitimlerini gerek kurumsal, gerekse bireysel alanlarda sürdüren Türkiye 'nin önde gelen şirketlerinin başında gelmektedir. Bu sertifikasyon programının lideri, Six Seconds Duygusal Zeka İleri Eğitmeni Erdem Ercan 'dır. (www.erdemercan.com)

Bu Sertifikasyonla Elde Edeceğiniz Kazanımlar

 • Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu ve ICF iş ortağı olan Six Seconds'ın 21 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği bilimsel model, değerlendirme araçları, ilke ve metotları deneyimleyerek öğreneceksiniz..
 • En son teknoloji ile güçlendirilmiş, eyleme yönelik yerleşik yapay zekaya sahip altyapısı olan Six Seconds değerlendirme araçlarını kullanacaksınız.
 • Beyin, duygu ve performans hakkındaki son araştırmalar konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Beyninizin, duygu ve bilgiyi nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.
 • Etkililiği arttırmaya yönelik Six Seconds Duygusal Zeka Profillerini (Beyin Özet, Beyin Yetenek, Beyin Keşif) ve EQ Kontrol Tablosunu ne amaçla ve nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.
 • Six Seconds üç Duygusal Zeka Profili (Beyin Özet, Beyin Yetenek, Beyin Keşif) + SEI (Six Seconds Emotional Intelligence) Liderlik, Yapay Zeka ve SEI 360 raporunu kendinizi değerlendirmek için yapacak ve eğitim öncesi Duygusal Zeka ileri Eğitmeni-PCC Koç Erdem Ercan ile 1 saatlik koçluk görüşmesi ile kendi kazanımlarınızı derinleştireceksiniz. 
 • Beyin profilleri + SEI Liderlik raporunu 5 danışanınıza uygulayacak ve ardından 1 saatlik mentorluk görüşmesini Erdem Ercan ile yapacaksınız. Yapay Zeka ve SEI 360 raporunu da 2 danışanınıza sunacak ve ardından Erdem Ercan ile 1 saatlik mentorluk görüşmesi gerçekleştireceksiniz.
 • Kendinizin ve danışanlarınızın deneyimleyebilmesi için size sunulacak SEI Profilleri ve raporları için toplam $505 'lık krediye sahip olacaksınız.
 • Six Seconds 'ın zengin e-kütüphanesine ve sertifika sahiplerine özel Bilgi Üssüne girebileceksiniz.
 • Duygusal Zeka yetkinliklerinizi arttırarak liderliğinizi güçlendirecek, kendiniz ve çalışma arkadaşlarınızın gelişimi için güçlü bilimsel araçlar kullanmaya başlayacaksınız. 
33 CCEU kredisi bulunmaktadır!
 • Koçluklarınızda kullanacağınız son derece etkili değerlendirme araçlarına sahip olacak, özel şifrenizle danışmanlarınıza bu araçları sunabileceksiniz. 
Adler Central Europe Koçluk Okulu Mezunlarına, ICF Üyesi Profesyonel Koçlara %10 İndirim
 • Bu program ile Beyin Profilleri ve EQ Değerlendirici sertifikalarını (2 adet) almaya hak kazanacaksınız. Six Seconds kariyer yolculuğunda tüm süreçler için gerekli olan EQ Kilidini Açmak eğitimini de tamamlamış olacaksınız. Böylece Duygusal Zeka gelişimini destekleyecek onaylı bir uzman olacaksınız. 

Eğitim Hakkında Daha Fazlası

Six Seconds modeli hem basit,hem de somuttur. Bu model öğrenmesi kolay, pratik ve eylem odaklıdır ve Duygusal Zeka bilimini uygulamaya geçirmek için bir süreç çerçevesi sağlamaktadır.

Sertifikasyon eğitimi, Six Seconds’ın güçlü metodolojisine hakim olup Duygusal Zeka’nın ne olduğunu, neden ve nasıl çalıştığını öğrenerek Duygusal Zeka ile değer yaratmayı deneyimlemeye yöneliktir.

Günümüzün Değişken, Belirsiz, Karmaşık ve Muğlak (VUCA) şartlarında Duygusal Zeka’nın neden gerekli olduğunu görmeye yardımcı olur.

Kimler Katılmalı

Duygusal Zeka Beyin Profilleri ve Değerlendirici Sertifikasyonu;veğitimine, iş ve özel yaşamlarında Six Seconds araçlarını kullanarak; hem kendi yolculuklarında, hem de çevrelerinde olumlu bir dönüşüm yaratmak isteyen herkes katılabilir. Uygulamaya yönelik çalışan bütün profesyoneller, eğitmenler, örgütsel gelişim profesyonelleri, koçlar, danışmanlar, psikologlar ve eğitimciler başta olmak üzere, dünyada bireylerin ve liderlerin sıklıkla kendi gelişimleri için tercih ettiği sertifikasyondur. Kendi alanında yegane olan bu eğitim, Duygusal Zekayı (EQ) iş ve günlük yaşamlarına katmak isteyen insanlar için idealdir.

Sertifikasyon Akışı


 

Eğitim Talep & Bilgi Formu

Güvenlik Kodu


Önerilen Ziyaretler