Six Seconds Sertifikasyonları

Six Seconds Sertifikasyon 3-4-5-6 Ekim 2019

Six Seconds Sertifikasyon 3-4-5-6 Ekim 2019

Tarih: 3-4-5-6 Ekim 2019
Yer: Büyükdere Cad. 119 Nevtron İş Merkezi Kat 5A
Esentepe-Şişli / İstanbul

PDF Dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

Duygusal Zeka Beyin Profilleri ve Değerlendirici Sertifikasyonu

“Six Seconds Sertifikasyon Programımız, 3‐4‐5‐6 Ekim 2019 tarihlerinde ikinci kez Türkçe olarak başlıyor”

Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu Six Seconds'ın alanındaki derinlikli bu programı ile Duygusal Zeka'nın ne olduğunu nasıl çalıştığını hem öğrenip hem deneyimleyerek etkinliğinizi, ilişkilerinizi güçlendirebilir; yaşam kalitenizi, verimliliğinizi ve refahınızı artırabilirsiniz. Kurumunuzda; etkin iletişim, çalışanların hedeflere yönelik yetenek seçimi ve geliştirilmesi, stratejik planlama becerilerinin güçlendirilmesi ile dönüşümü hızlı ve köklü bir şekilde sağlayabilirsiniz. Daha verimli, daha üretken ve mutlu bir yaşam için kendiniz ve diğerleri için benzersiz bir değişimi başlatabilirsiniz.

Sizde, kendini yüzde yüz Duygusal Zeka'nın gelişimine adamış bu organizasyonun ağına katılarak koçluklarınızda, eğitmenliğinizde ve danışmanlıklarınız da değer yaratmaya hazırsanız yerinizi ayırtmak için acele edin.

Türkiye'de ilk kez Türkçe olarak 20-21-22-23 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşen  Six Seconds Sertifikasyon Programımız ve bu programın lideri olan kurucumuz Erdem Ercan hakkında katılmcılarımızın görüşlerini derledik.  İş alanlarında değer yaratmak için Six Seconds modeli, felsefesi, ilke ve araçlarını da Duygusal Zeka Yolculuklarında kazanımlarını paylaştıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

Six Seconds

1997 yılında kurulan Six Seconds, dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka Kuruluşudur. 25’ten fazla ülkede ofisleri ve temsilcileri olan organizasyonun ağı, 167 ülkeye ulaşmaktadır. Bugüne kadar 11.500 kişiyi Duygusal Zeka sertifikasyonu sahibi yapmıştır. Six Seconds, dünyada 1 Milyar insanın Duygusal Zeka yetkinliklerini deneyimledikleri daha mutlu bir dünya için pratik, global ve bilimsel model ‐ araç ‐ ilkeler sunar.

Hayatın Ritmi ve Adler Central Europe İş Birliğiyle

Duygusal Zeka Beyin Profilleri ve Değerlendirici Sertifikasyonu; Hayatın Ritmi ve Adler Central Europe iş birliğiyle Türkçe olarak yeniden Türkiye'de açılacaktır. Hayatın Ritmi, 4 yıldır Six Seconds Türkiye Partneridir. Yönetici ve Takım Koçluğu ile Yönetim Danışmanlığı hizmetlerinin yanında, Türkiye’de bir çok ulusal ve uluslararası kuruma “Duygusal Zeka ve Duygusal Zeka Temelli Liderlik, İletişim, Takım ve Performans Gelişimi” eğitimleri vermektedir. Adler Central Europe uzun yıllardır, koçluk temelli eğitimlerini gerek kurumsal, gerekse bireysel alanlarda sürdüren Türkiye’nin önde gelen şirketidir. Bu sertifikasyon programının lideri, Six Seconds Duygusal Zeka İleri Eğitmeni (PCC, EQAP, EQAT, EQAC) Erdem Ercan 'dır. (www.erdemercan.com)

Bu Sertifikasyonla Elde Edeceğiniz Kazanımlar

Six Seconds modeli hem yalın, hem de somuttur. Bu model öğrenmesi kolay, pratik ve eylem odaklıdır. Duygusal Zeka bilimini uygulamaya geçirmek için bir süreç çerçevesi sağlar.

 • Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu ve ICF iş ortağı olan Six Seconds’ın 22 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği bilimsel model, değerlendirme araçları, ilke ve metotları deneyimleyerek öğreneceksiniz.
 • En son teknoloji ile güçlendirilmiş, eyleme yönelik yerleşik yapay zekaya sahip altyapısı olan Six Seconds değerlendirme araçlarını kullanacaksınız.
 • Beyin, duygu ve performans hakkındaki son araştırmalar konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Beyninizin, duygu ve bilgiyi nasıl harmanlandığını fark ederek beyin yeteneklerinizi ve tarzını nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.
 • Etkinliğinizi arttırmaya yönelik Six Seconds Duygusal Zeka Profillerini (Beyin Özet, Beyin Yetenek, Beyin Keşif) ve EQ Kontrol Tablosunu ne amaçla ve nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

*SEI envanteri, etkinliği, ilişkileri, yaşam kalitesini ve refah düzeyini geliştirmeye yönelik pratiğe uygun içeriği ile 150’den fazla ülkede 200.000’den fazla insana 20 dilde yardımcı olmaya devam etmektedir.

 • Six Seconds üç Duygusal Zeka Profili (Beyin Özet, Beyin Yetenek, Beyin Keşif ) + SEI (Six Seconds Emotional Intelligence), Liderlik, Yapay Zeka raporlarını kendinizi değerlendirmek için yapacak ve eğitim öncesi Duygusal Zeka İleri Eğitmeni‐PCC koç Erdem Ercan ile 1 saatlik koçluk görüşmesi ile kendi kazanımlarınızı derinleştireceksiniz.
 • Beyin Profillerini 3, SEI Liderlik raporunu 5 danışanınıza, Yapay Zeka raporunuzu 1 danışanınıza uygulayacak ve bunlar üzerinden 2 saatlik mentorluk görüşmesini Erdem Ercan ile gerçekleştireceksiniz.
 • Kendinizin ve danışanlarınızın deneyimleyebilmesi için size sunulacak SEI profilleri ve raporları için toplam 362$ lık krediye sahip olacaksınız.
 • Six Seconds'ın zengin e‐kütüphanesine ve sertifika sahiplerine özel Bilgi Üssüne girebileceksiniz.
 • Duygusal Zeka yetkinliklerinizi arttırarak liderliğinizi güçlendirecek, kendiniz ve çalışma arkadaşlarınızın gelişimi için güçlü bilimsel araçlar kullanmaya başlayacaksınız.
 • Bu program ile Beyin Profilleri ve EQ Değerlendiricisi sertifikalarını (2 adet) almaya hak kazanacaksınız. Six Seconds kariyer yolculuğunda tüm süreçler için gerekli olan EQ Kilidini Açmak eğitimini de tamamlamış olacaksınız. Tüm programı 90 gün içerisinde tamamlayarak Duygusal Zeka gelişimini destekleyecek onaylı bir uzman olacaksınız.
33 CCEU kredisi bulunmaktadır!
 • Koçluklarınızda ve eğitimlerinizde kullanacağınız son derece etkili değerlendirme araçlarına sahip olacak, özel şifrenizle danışanlarınıza ve müşterilerinize bu araçları sunabileceksiniz.
Adler Central Europe Koçluk Okulu Mezunlarına, ICF Üyesi Profesyonel Koçlara %10 İndirim
 • Bu program ile Beyin Profilleri ve EQ Değerlendiricisi sertifikalarını (2 adet) almaya hak kazanacaksınız. Six Seconds kariyer yolculuğunda tüm süreçler için gerekli olan EQ Kilidini Açmak eğitimini de tamamlamış olacaksınız. Tüm programı 90 gün içerisinde tamamlayarak Duygusal Zeka gelişimini destekleyecek onaylı bir uzman olacaksınız.

 

Bol uygulamalı, katılımcı tecrübelerini de sürece katan, Duygusal Zeka konusunda tam bir harita - navigasyon ikilisini sunan bir eğitim.
- Özlem Bahar | Eğitmen

Kimler Katılmalı

Duygusal Zeka Beyin Profilleri ve Değerlendirici Sertifikasyonu; eğitimine, iş ve özel yaşamlarında Six Seconds araçlarını kullanarak; hem kendi yolculuklarında, hem de çevrelerinde olumlu bir dönüşüm yaratmak isteyen herkes katılabilir. Uygulamaya yönelik çalışan bütün profesyoneller, eğitmenler, örgütsel gelişim profesyonelleri, koçlar, danışmanlar, psikologlar ve eğitimciler başta olmak üzere, dünyada bireylerin ve liderlerin sıklıkla kendi gelişimleri için tercih ettiği sertifikasyondur. Kendi alanında yegane olan bu eğitim, Duygusal Zekayı (EQ) iş ve günlük yaşamlarına katmak isteyen insanlar için idealdir.

Benim için bu kadar havada olan bir konuyu yapılandırılmış ve ölçülebilir bir şekilde netleştirdiği için bence çok başarılı bir eğitimdi. Bana farkındalıklar yaşatan program ayrıca EQ'nun öğrenilebilir ve geliştirilebilir olmasını açıklayarak bu yolda bana motivasyon verdi.
- Ahmet Fikret Baltaoğlu | Genel Müdür

Sertifikasyon Akışı

 • Duygusal Zeka ile ilgili makale ‐ video paylaşımı.
 • SEI Beyin Profilleri (Beyin Özet‐ Beyin Yetenek – Beyin Keşif) ve Liderlik raporu için envanter linkinin iletilmesi.
 • Duygusal Zeka Profilleri ve SEI Liderlik raporlarının envanterinin tamamlanması.
 • Profil ve SEI Liderlik raporlarınız üzerinden Duygusal Zeka İleri Eğitmeni‐PCC koç Erdem Ercan ile eğitim öncesi koçluk görüşmesi (1 saat)
 • EQ Kilidini Açmak, Beyin Profilleri ve EQ Değerlendirici Sertifikasyonu 4 günlük uygulamalı eğitim.
 • Beyin Profillerinin 3 danışanınıza, SEI Liderlik Raporunun 5 ve Yapay Zeka raporunu 1 danışanınıza uygulanması.
 • Danışanlarınızla çalışmalarınız üzerinden Erdem Ercan ile 2 saatlik mentorluk görüşmesi gerçekleştireceksiniz.
 • Beyin Profilleri Sertifikasyonu için değerlendirme dosyasının incelenmesi ve onaylanması. Liderlik Raporu ve Yapay Zeka raporu görüşmelerinin onaylanması.
 • Six Seconds Beyin Profil Uzmanlığı ve EQ Değerlendirici Sertifikasyonlarına sahip olacaksınız. Six Seconds Organizasyonun sertifikalı bir üyesi olacaksınız.
 • Six Seconds kütüphanesi ve Bilgi Üssüne giriş yapabilcek, kredilerinizi kendiniz alabileceksiniz.

Six Seconds Sertifikasyon Eğitimi - 2018

Türkiye'de ilk kez Türkçe olarak 20-21-22-23 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşen  Six Seconds Sertifikasyon Programımız ve bu programın lideri kurucumuz Erdem Ercan hakkında katılmcılarımızın görüşlerini derledik. İş alanlarında değer yaratmak için Six Seconds modeli, felsefesi, ilke ve araçlarını kullanarak Duygusal Zeka Yolculuklarında kazanımlarını paylaştıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

 

Lokasyon: Adler Central Europe
Adres: Büyükdere Cad. 119 Nevtron İş Merkezi Kat 5A
Esentepe-Şişli / İstanbul
Tarih: 3-4-5-6 Ekim 2019
Saat: 09.00 - 17.30

Kayıt Olmak İçin

Hayatın Ritmi - Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık
Telefon: 0(216) 687 09 77
Mail: info@hayatinritmi.com.tr

Adler Central Europe
Telefon: 0(212) 998 70 70
Mail: info@adlerce.com

 

Önerilen Ziyaretler