Six Seconds Sertifikasyonları

Six Seconds ACE: Akredite Sürekli Öğrenme

Six Seconds ACE: Akredite Sürekli Öğrenme

Duygusal Zeka alanında gerçek uzmanlık oluşturmak için sürekli gelişmeye kararlı profesyoneller, sürekli öğrenmenin gerekli olduğunu bilirler. Hızla gelişen bilim ve pratiğe sahip bir alanda, işinize değer katacak eğitimleri nerede bulabilirsiniz?
Six Seconds’ın, akredite sürekli eğitimi (ACE) çerçevesinde, Sertifikalı EQ Uygulayıcılarının sertifika yenileme için yılda 12 ACE birimine ihtiyacı vardır. Bunun için Six Seconds konuyla ilişkileri, sağlam tasarımları ve eğitmenlerinin deneyimi ile öne çıkan sertifikasyon eğitimleri, EQ Cafeleri, webinarları, e-öğrenme kursları ve başka Duygusal Zeka etkinlikleri ile sürekli öğrenmeyi desteklemektedir.

ACE: Akredite Sürekli Eğitim

• Ağımızdaki değişimi yaratanlar için uzmanlıklarını işlerinin bir parçası olarak birbirleriyle paylaşmaları için güçlü bir yol oluşturur.
• Ağ üyelerimizin beceri ve deneyimini arttırır - Sertifika yenileme için 12 adet ACE birimi gerekir.
• İlk ve en büyük küresel EQ topluluğuna uyum sağlayarak hem ağ içinde hem de dışarıdaki kursları pazarlayabilme becerisini geliştirir.
• ACE kursları düzenli olarak Sertifikalı Ağ üyeleri ile paylaşılır.
• ACE sağlayıcıları, teminatları için ACE logosunu ve mezunlarına vermeleri için yetkilendirilmiş özel bir sertifika alırlar.

 

Önerilen Ziyaretler