Bize Dair

Hakkımızda

Hakkımızda

Hayatın Ritmi; Koçluk, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleriyle, tüm iş ortakları ve paydaşları için olumlu değişimler ve değer katmayı hedefleyen bir kurumdur. “ Daha üretken, daha verimli ve daha mutlu çalışanlar ve çalışma ortamları yaratmak”  için çalışan Hayatın Ritmi yurt içi ve yurt dışında saygın ve iş potansiyeli yüksek bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

2013 yılında Erdem Ercan tarafından kurulan şirket; Adler Koçluk Okulu mezunu, Gestalt ekolünden de beslenen, Six Seconds ilke, model, araç ve envanterlerini de çalışmalarında kullanan, ICF akredite uzman ekibiyle farklı disiplinleri ve renkleri sentezleyerek hizmet vermektedir.

Hayatın Ritmi, şirketlerin ihtiyaçlarını iyi dinlemekte, sonuca yönelik modeller oluşturmakta, uygun stratejiler ile uygulamaya dayalı programlar sunmakta ve sürecin tamamında dinamik, sorumlu, yenilikçi, kararlı, özenli, sonuç odaklı ve güvenilir bir yol arkadaşı olmaktadır.

Hayatın Ritmi; Yönetici Koçluğu, Gölge Koçluğu, Duygusal Zeka Koçluğu, Takım Koçluğu hizmetlerinin yanında, Duygusal Zeka temelli Liderlik, İletişim, Performans Gelişimi, Takım olma Eğitimleri vermektedir. Ayrıca Strateji Geliştirme, Organizasyonel & Operasyonel Yapı Dönüşümü, Kurum Kültürü Oluşturma üzerine Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 “Duygusal Zeka” konusunda dünyanın en büyük uluslararası organizasyonu Six Seconds’ın Türkiye Partneri olan Hayatın Ritmi ülkemize çok değerli envanter ve EQ gelişim araçları ve sertifikasyon programları kazandırmaktadır.

Six Seconds Duygusal Zeka organizasyonunu diğerlerinden ayıran en büyük özellikler ise ölçülebilir, analiz edilebilir, sonuç odaklı ve bilimsel olmasıdır. Gelişim süreçlerinde; doğru adımlarla, köklü değişimlerin sağlanması da modeli sürdürülebilir ve başarılı kılmaktadır. Yapılan araştırmalara göre; Duygusal Zeka yetkinliklerini kullanan liderler, diğerlerine göre 43 kat daha fazla başarılı sonuç üretmektedirler. Başarısızlığın sadece teknoloji, sistemler, finansal konular ve buna benzer nedenlerden değil, çalışan kaynaklı olduğunu gösteren bilimsel çalışmalar, Duygusal Zekanın öneminin altını çizmektedir.

Hayatın Ritmi; katkı ve verimlilik prensiplerini benimseyerek, başarıya giden yolda, deneyim ve uzmanlıkları ile istenilen hedefe ulaşmanızı sağlamak için yanınızdadır.

Önerilen Ziyaretler