Six Seconds Sertifikasyonları

EQ Değerlendirici Sertifikasyonu - 3. ve 4. Gün

EQ Değerlendirici Sertifikasyonu - 3. ve 4. Gün

Tarih: 3-4-5-6 Ekim 2019
Yer: Büyükdere Cad. 119 Nevtron İş Merkezi Kat 5A
Esentepe-Şişli / İstanbul

PDF Dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

Performansın ana faktörlerini ölçmek ve geliştirmek için eksiksiz bir set olan SEI (Six Seconds Emotional Intelligence- Six Seconds Duygusal Zeka) değerlendirme araçları profesyonelleri "insan-tarafında" daha iyi sonuçlar almak için destekler.

Soyut bir tanılama sağlayan diğer psikometrik araçlardan farklı olarak, SEI envanteri uygulanabilir geri bildirim ve harekete geçiren yöntem sunar. Duygusal Zeka gelişiminde dünya liderleri tarafından yaratılan SEI araçları istatistiksel olarak titiz, tamamen uygulamaya yönelik ve küresel bir bakış açısı ile hazırlanmıştır. Bu nedenle FedEx, P&G, HSBC, Emaar Hospitality, ABD Deniz Kuvvetleri, Pfizer ve Microsoft gibi önde gelen kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

Six Seconds bilimsel temelli metodolojisi, konuyu rakamlarla desteklemesi, yerleşik Yapay Zeka ile koçların bilgilerini genişletmeleri için destekliyor olması harika. Çok fazla öğrendiğimi ve kendimi geliştirdiğimi hissediyorum.
- Yasemin Yurtan | Eğitmen/Sosyolog

Bu programda sizler…

  • Duygusal Zekayı uygulamak için Six Seconds Modelini net ve harekete geçmeye uygun bir model olarak anlayacak.
  • SEI araçlarını sunma, yorumlama ve 1-1 koçluklarınızda kullanmak için bilgi ve beceriler geliştirecek.
  • EQ araçları ve metotları ile Koçluk becerilerinizi güçlendirecek.
  • Değişim Modelini kullanarak 1-1 seanslarınızı ve daha geniş çalışmaları yapılandırmayı öğrenecek.
  • Kendi Duygusal Zeka yetkinliklerinizi geliştirecek ve güçlendireceksiniz.

Beklentilerimin çok ötesinde bir eğitim oldu. Six Seconds modeli konuyu içselleştirmeme yardımcı oldu. Kişisel gelişimim ve "Koçluk"larımda bana çok yardımcı olacak bir eğitim oldu.
- Zafer Kaşıkara | Pazarlama Operasyon Müdürü

SEI Araçları

SEI Araçları, geniş bir uygulama yelpazesinde Duygusal Zeka değerlendirmesi için uçtan uca çözümler sunan 4 değerlendirme ve 10 raporu içermektedir. (artı olarak Beyin Profilleri için bir sertifikasyon da mevcuttur.) En son teknoloji ile desteklenen SEI, daha da uygulamaya yönelik olması için yerleşik bir yapay zekası olan tek EQ değerlendirmesidir.

EQ Değerlendirici Sertifikasyonu; Hayatın Ritmi ve Adler Central Europe iş birliğiyle yeniden Türkçe olarak açılacaktır. Hayatın Ritmi, Six Seconds 'ın 4 yıldır Türkiye Partneridir. Koçluk ve Danışmanlık hizmetlerinin yanında, Türkiye 'de bir çok ulusal ve uluslararası kuruma "Duygusal Zeka ve Duygusal Zeka Temelli Liderlik, İletişim, Performans Gelişimi" gibi eğitimler vermektedir. Adler Central Europe uzun yıllardır, koçluk temelli eğitimlerini gerek kurumsal, gerekse bireysel alanlarda sürdüren Türkiye 'nin önde gelen şirketlerinin başında gelmektedir. Bu sertifikasyon programının lideri, Six Seconds Duygusal Zeka İleri Eğitmeni Erdem Ercan 'dır. (www.erdemercan.com)

Lokasyon: Adler Central Europe
Adres: Büyükdere Cad. 119 Nevtron İş Merkezi Kat 5A
Esentepe-Şişli / İstanbul
Tarih: 3-4-5-6 Ekim 2019
Saat: 09.00 - 17.30

Kayıt Olmak İçin

Hayatın Ritmi - Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık
Telefon: 0(216) 687 09 77
Mail: info@hayatinritmi.com.tr

Adler Central Europe
Telefon: 0(212) 998 70 70
Mail: info@adlerce.com

Önerilen Ziyaretler