Bize Dair

Ekibimiz

Ekibimiz

Erdem Ercan

Yönetici-Takım Koçu-Eğitmen-Danışman-Konuşmacı

PCC-EQAT-EQPC-EQAC-STC-ETAC

Hayatın Ritmi kurucusu Erdem Ercan, Duygusal Zeka, Takım Koçluğu (AoEC) ve Beden Dili - Mikro-ifadeler uzmanlıklarını 12 yıllık yöneticilik ve 5 yıllık girişimcilik deneyimi ile birleştirerek Koçluk, Eğitim ve Konuşmalarında etkili araçlar olarak kullanıyor. Six Seconds Duygusal Zeka organizasyonunun Türkiye partneri ve ileri düzey eğitmenidir. Six Seconds metodolojisi, ilkeleri ve değerlendirme araçları ile kişilerin ve kurumların Duygusal Zeka yetkinliklerini geliştirme üzerine çalışmalar yürütür.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, Teba, Anadolu Efes içecek grubu, Gilan Mücevherat’ta yönetici olarak görev aldı. Girişimcilik ve yaratıcılığı ile Dymra şirketini kurdu ve sektöründe Pazar lideri yaptıktan sonra şirket hisselerini sattı.

Adler Koçluk okulu’ndan 2013 yılında mezun oldu. ICF tarafından PCC akreditasyonuna sahip olan Ercan, şu ana kadar 600 saatin üzerinde koçluk tecrübesi ile orta ve üst düzey yöneticilere, takımlara koçluk yapıyor. Eğitmen ve koç olarak yerel ve uluslararası şirketler ile çalışıyor.

15 yılı aşkın Tango ve Sirtaki deneyiminin, farklı coğrafyalara gerçekleştirdiği tur liderliğinin ve ata binme hobisinin getirdiği derinliği eğitimlerinde ve konuşmalarında kullanıyor. ICF tarafından onaylı CCE belgeli Tango & Coaching eğitimini John Leary Joyce ile birlikte yaratıcısıdır. Bu eğitim katılımcılar taraından çok beğenildiği İstanbul, Londra ve Budapeste de gerçekleştirilmiştir.

 

Üyeliklerimiz

   

 

Sertifikalar

 

 

Sanem Ceyhan

(Business Development Director)

Lise eğitimini V.K.V. Koç Özel Lisesinde tamamladıktan sonra öğrenimine İstanbul Üniversitesi Edebiyat  Fakültesi  Sosyoloji  bölümünde  devam  etti.  Çalışma  hayatına  reklam  sektöründe başlayan Sanem, marka yönetimi konusundaki tcerübelerini global firmalara taşıdı. Borusan Oto, Lecce Pen, Cen Ajans gibi alanında öncü olan şirketlerde pazarlama ve satış alanlarında çalıştı. Kariyerinin başından itibaren “kaynak olarak insan” ve “organizasyonel gelişim” konularına ilgi duyan Sanem, pek çok eğitim ve seminere katılarak merakını öğrenmeye dönüştürdü.

2016 yılında, Adler Koçluk okulunu tamamladı. Koçluk yolculuğunda, kendini geliştirmek için metodolojisi, ilkeleri ve değerlendirme araçlarından etkilendiği, dünyanın global ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu Six Seconds’ın Türkiye’deki partneri “Hayatın Ritmi” ekibine katıldı. Sektörünün önde gelen firmalarının yöneticilerine Koçluk yapıyor. Vizyonu  koçluk çalışmaları ile pek çok insanın hayatına dokunarak olumlu değişim yaratmak.

 

 

    Mustafa Abanoz

    (Dijital-Görsel İçerik Sorumlusu)

Önerilen Ziyaretler