Konuşma

Duygusal Zeka Buluşmaları

Duygusal Zeka Buluşmaları

"BİR ANLATABİLSEM" YA DA "BİR ANLAYABİLSEM" DİYENLER GELSİN!

Yeterince anlaşılmadığınızı mı düşünüyorsunuz? İlişkilerinizde aynı sorunlar sürekli tekrarlanıyor mu? Varsa, çocuğunuzla doğru iletişim kurmak mı istiyorsunuz? Nasıl bir dinleyicisiniz?

Duygusal Zeka Buluşmaları Başlıyor…

 

 

Dünya gündeminin her zaman en önemli konularından biri olmuştur: Anlamak ve anlaşılmak… Yani iletişim! Pek çok kişinin bu konuda sorunları, sıkıntıları var… Karşınızdaki kişi için “Beni bir anlasa” diye kaç kez içinizden geçirmişsinizdir. Ya da hiç anlamadığınızı düşündüğünüz kaç konuşmanın içinde olmuşsunuzdur… Kendinizi daha iyi anlatabilmek kadar karşınızdakini daha iyi anlayabilmek de önemli. Bazen patronunuzu, bazen eşinizi, bazen arkadaşınızı, hatta çocuğunuzu! Belki de birbirlerini daha iyi anlasalar hayatlarının daha güzel olacağını düşündüğünüz tanıdıklarınız vardır…

Yönetici-Takım Koçu, Eğitmen, Konuşmacı, Danışman, Duygusal Zeka ve Mikro İfadeler-Beden Dili Uzmanı ve Hayatın Ritmi kurucusu ERDEM ERCAN ile Duygusal Zekanı Fark Et, Güçlendir, Mutlu Yaşa!

Six Seconds Duygusal Zeka Organizasyonu’nun Türkiye partneri ve ileri düzey eğitmeni olan Erdem Ercan Duygusal Zeka temelli koçluk, eğitim, danışmanlık ve konuşmalar yapıyor… Konuşmalarında yöneticilerin, şirketlerin, çalışanların ve gençlerin daha üretken, tatminkar ve mutlu bir gelecek oluşturmalarını sağlıyor. Yurt içinde çeşitli konferans ve seminerlerde yer alan, 18-20 Kasım 2017 tarihleri arasında Dubai’deki "Dünya Duygusal Zeka Zirvesi"nde ülkemizi temsil eden Erdem Ercan 2018 yılında Singapur’daki Duygusal Zeka Zirvesi’nde ülkemizi temsil etti ve konuşması ile de zirvede yer aldı.

Erdem Ercan, Sahne Beşiktaş’ta Duygusal Zeka 'yı deneyimlemek isteyenlerle buluştu!

“BİR ANLATABİLSEM” YA DA “BİR ANLAYABİLSEM” DİYENLER GELSİN! adlı ilk buluşma konuşmasının konusu “Etkili İletişim”… Erdem Ercan bu konuşmasında bilgilerini dinleyenleri ile paylaşmak, ilişkilerde Duygusal Zekanın kazandıracağı avantajları kullanmalarını sağlayarak iletişimlerini güçlendirmelerine yardımcı olmak istiyor… Amacı; insanların hedeflerine daha rahat ve donanımlı ulaşmaları.

İlki 5 Nisan 2018 Sahne Beşiktaş'da gerçekleştirilen "Duygusal Zeka Buluşmaları"nın ikincisi için çalışmalarımız devam ediyor.

Önerilen Ziyaretler