Blog

İlişkiler için Duygusal Zeka - İstanbul

İlişkiler için Duygusal Zeka - İstanbul
Paylaş

2017-01-20 16:56:49

Türkiye partneri olduğumuz Six Seconds Duygusal Zeka Organizasyonun 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlamaları kapsamında alt yapısını hazırladığı “İlişkiler için Duygusal Zeka” atölyesini, Özel Acıbadem Kavram Anaokulu’nda 3 Aralık’ta gerçekleştirdik. 

Ebeveynlik macerasının başındaki genç annelerimiz ile bir arada olmak çok keyifliydi.
1,5 saat sürmesi planlanan oturum, paylaşımların yoğunluğu sebebiyle 2,5 saat sürdü. Katılımcılarımız bu çalışmanın sonunda kendileri ve iletişimle ilgili farkındalık kazandıklarını söyleyerek mutlu ayrıldılar.
Beyin tarzlarımız ve bunların iletişim üzerindeki rolü üzerine çalışmak için Six Seconds duygusal zeka değerlendirme araçlarından biri olan “Beyin Özet Profili’ni” kullandık.
Aynı beyin tarzına sahip katılımcılarımızın bir arada çalışarak ortaya koydukları projeler ve sunumları hem eğlenceli hem de yol gösterici idi.

Katılımcılarımızın geri bildirimlerinden bazıları:
⦁    Eğitmenler konuya hakim, yön verme konusunda başarılı, sempatik, sizi anlamaya açık, şeffaf ve samimi kişiler
⦁    EQ hakkında uzun zamandır bilgi sahibi olmak istiyordum. Aktardığınız bilgiler oldukça faydalı oldu. Farkındalık yaratmış oldu. Teşekkürler.
⦁    Eğitimin içeriği, etkinliği, eğitmenlerin yetkinliği çok güzeldi. Çok memnun kaldım ve çok şey öğrendim. Kendimin farkına vardım. Çok teşekkür ediyorum.
⦁    Bu kadar kısa sürede; yapılan uygulamalar, açıklamalar, dökümanlar ile farkındalık yarattığınızı düşünüyorum. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.
⦁    Eğitimin içeriği; kafamın içinde yaşam tarzım sebebi ile kaybolmuş düşünceleri tekrar su yüzüne çıkarıp yeni bakış açıları ve çıkış yolları bulmamı en önemlisi karşı tarafı tanımam gerektiğini gösterdi.
⦁    Eğitimin içeriği benim için çok yararlıydı, hayatımda birtakım şeyleri değiştireceği için faydalı buldum.
⦁    İlişkilerin temelinde farkındalık olduğunu, önce kendimizin farkına vararak çevremizdeki ilişkilere yön verebileceğimizi öğrendim böylece hayatı kendimize kolaylaştırabiliriz.
⦁    Öncelikle Bahar Hanım ve Erdem Bey’e teşekkür etmek istiyorum. Çocuğunu büyütmek üzere çalışma hayatına vermiş olduğum uzun bir aradan sonra bana tekrar aktif bir hayata girme izlenimini verdiniz

“Dünya Çocuk Hakları Günü” nü onurlandıran bu değerli çalışmanın parçası olmaktan biz de çok mutlu ve gururluyuz.
 

 Önerilen Ziyaretler
En Çok Okunan Blog Yazıları
Diğer Blog Yazıları