Blog

EQ Cafe – İletişim için Beyinler @Ankara

EQ Cafe – İletişim için Beyinler @Ankara
Paylaş

2016-07-24 19:17:29

Türkiye partneri olduğumuz Six Seconds’ın, duygusal zekayı daha fazla insanla buluşturmak için oluşturduğu ve her sene 4 farklı konu ile paylaştığı EQ Café’nin ikinci konusu “İletişim için Beyinler”. Bu atölye çalışmasını daha önce İstanbul ODTÜ Mezunlar Derneğinde ve İzmir’de gerçekleştirdik. En son olarak Ankara’da 28 kişi ile bu keyifli çalışmayı Yaşam Aile danışma merkezinde birlikte deneyimledik.

Kullandığımız interaktif içerik, Beyin Özet Profili ve Six Seconds’ın EQ Gelişim modeli, beyin tarzları ve beyin tarzlarının iletişim üzerindeki rolü üzerinde çalışmak için çok önemli araçlar ve yol göstericileri oldu.

Katılımcılarımızın geribildirimlerinden bazıları:

  • Çalışma duygusal zekanın ne olduğuna dair uygulamalar ile içselleştirmeyi sağlıyor. Eğitmenimiz, enerjik, donanımlı ve konuya hakimdi. Yaklaşımı motive edici idi.
  • Eğitim yeni bakış açısı sağladı. Pratik ve uygulanabilir fikirler edindim.
  • Çok keyif verici bir çalışma oldu. Tüm yaşamımda kullanabileceğim bilgilere sahip oldum ve farkındalık oluşturdu. Eğitmenimiz pozitif ve akıcı anlatımı ile çok başarılıydı.
  • Kendi beynimizin eğilimlerini öğrenmemizi ve bu yaklaşımları değiştirip geliştirebileceğimizi anlamamızı sağladı.
  • Hayatımın her alanında bana çok fayda sağlayacak. Teşekkürler. Kendimi daha iyi tanıdım.
  • Besleyici ve olumlu geri dönüşleri olacağına inanıyorum. Bireylerin kendini tanımasına, geliştirmesine etkişi olacaktır.

Six Seconds’ın vizyonuna, EQ’nun dokunduğu 28 kişi daha katmaktan çok mutluyuz. EQ Cafe’leri sizler ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Tuğçe AKKUŞÖnerilen Ziyaretler
En Çok Okunan Blog Yazıları
Diğer Blog Yazıları