Facebook Twitter Youtube Instagram
EQ Shop EQ Shop Blog Blog Article E-Kitap
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • LinkedIn

Bize Dair

Hayatın Ritmi olarak kurulduğumuz 2013 yılından itibaren duygusal zeka temelli Koçluk, Eğitim, Danışmanlık, Envanter ve Konuşma hizmetlerimizle şirketlerin çalışma iklimlerinde fark yaratıyor, verimlilik ve motivasyonun gelişimine odaklı olumlu değişim için adanmışlıkla çalışıyoruz.

Yurt içinde ve dışında bankacılık ve finanstan otomotive, hızlı tüketim ürünlerinden teknolojiye, konaklamadan sağlığa, su arıtma sistemlerinden işitme cihazlarına kadar pek çok farklı sektörde, alanlarında lider şirketler ile çalışıyoruz. Bu değerli kuruluşlar ve profesyonelleri için önemli performans değişimleri sağladık.
Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka Organizasyonu olarak 1997 yılından bu yana duygusal zekanın gelişimine kendini adamış Six Seconds'ın ve1978 yılından bu yana organizasyonel kültür değişimi, koçluk, liderlik konularında en önemli kurumlarından olan “Center for Management & Organization Effectiviness” CMOE ‘nin Türkiye Partneri olarak somut, ölçülebilir, global, bilime ve tecrübeye dayanan model ve araçlar ile etkin sonuçlar üretiyoruz. 
Üst düzey yöneticilikten İK uzmanlığına farklı alanlarda tecrübe ve birikime sahip, duygusal zeka konusunda yetkin, akredite uzmanlarımız ile hizmetlerimizi Türkçe ve İngilizce olarak sunabiliyoruz.
 

Etkinliklerimizden ve Eğitimlerimizden Haberdar Olmak İster misiniz ?

+90 216 687 09 77
info@hayatinritmi.com.tr