Six Seconds Sertifikasyonları | Hayatın Ritmi
Facebook Twitter Youtube Instagram
"Türkiye Partneri"
EQ Shop EQ Shop Blog Blog Article E-Kitap
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • LinkedIn

1997 yılında kurulan Six Seconds, Duygusal Zeka gelişimine kendini %100 adamış olan dünyanın ilk ve en büyük kuruluşudur.

25’ten fazla ülkede ofisleri ve temsilcileri olan organizasyonun ağı, 167 ülkeye ulaşmaktadır. Bugüne kadar 11.500 kişiyi Duygusal Zeka sertifikasyonu sahibi yapan Six Seconds, özgün model, araç ve ilkeleri ile insanların Duygusal Zeka yetkinliklerini daha verimli ve etkili kullanmaları ve mutlu olmaları için eğitimler vermektedir.

Hayatın Ritmi, Six Seconds’ın Türkiye Partneridir. Bu sertifikasyon programının eğitmeni, Six Seconds Duygusal Zeka İleri Eğitmeni (PCC, EQAP, EQAT, EQAC) kurucumuz Erdem Ercan 'dır. (www.erdemercan.com)

Six Seconds Duygusal Zeka Beyin Profilleri ve Değerlendirici Sertifika Programı Türkiye 'de ilk kez 2018 yılında Hayatın Ritmi Adler Central Europe ev sahipliğinde düzenlenmiştir.

Kimler Katılmalı

Uygulamaya yönelik çalışan bütün profesyoneller, eğitmenler, örgütsel gelişim profesyonelleri, koçlar, danışmanlar, psikologlar ve eğitimciler, iş ve özel yaşamlarında Six Seconds araçlarını kullanarak; kendilerinde ve çevrelerinde olumlu dönüşüm yaratmak isteyen herkes katılabilir. Kendi alanında tek olan bu eğitim, Duygusal Zekayı (EQ) iş ve günlük yaşamlarına katmak isteyenler için idealdir.

Etkinliklerimizden ve Eğitimlerimizden Haberdar Olmak İster misiniz ?

+90 216 687 09 77
info@hayatinritmi.com.tr