Hayatın Ritmi Duygusal Zeka Temelli Koçluk & Eğitim & Danışmanlık | Hakkımızda
Facebook Twitter Youtube Instagram
Duygusal Zeka Duygusal Zeka Duygusal Zekanızı Ölçün EQ Shop EQ Shop Blog Blog
 • Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Instagram
 • LinkedIn

Hayatın Ritmi olarak, Koçluk, Eğitim, Danışmanlık ve Konuşma hizmetleriyle, tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımız için olumlu bir değişimi mümkün kılmayı ve birlikte çalıştığımız kişi ve kurumlara değer katmayı hedefliyoruz. 
 
2013 yılında Erdem Ercan tarafından kurulan şirketimiz, dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka ağı olan Six Seconds’ın Türkiye partnerliğini 5 yıldır sürdürüyor. Duygusal Zekanın gelişimine ve yaygınlaşmasına katkı sunmak adına Six Seconds’ın bilimsel, ölçülebilir ve global envanterlerini dilimize kazandırıyoruz. Gestalt ekolünün bütünlükçü yaklaşımını ve modern/inşacı eğitimin birey merkezli anlayışını aynı potada eriterek Duygusal Zeka ile harmanlıyor, bu sayede klasik eğitim yaklaşımlarından ayrılıyoruz. 
 
Çalışma geçmişleri üst düzey yöneticilikten İK uzmanlığına uzanan, birbirinden farklı dallarda çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ve birikim çeşitliliğinden faydalanan, alanında uzman, Duygusal Zeka konusunda yetkin ve ağırlıkla ICF akredite olan eğitmen ve koçlarımız ile birlikte 12 kişilik bir kadroya sahibiz. Tüm hizmetlerimizi Türkçe ve İngilizce olarak sunabiliyoruz.
 
Six Seconds’ın ortaya koyduğu bilimsel, global ve ölçülebilir EQ Modeli ile liderlerin başarısını 43* kat, şirketlerin başarısını ise 22* kat arttıran Duygusal Zeka yetkinliklerini Türkiye’de tanıtıp yaygınlaştırmak için çalışıyoruz.
 
İş dünyasında yaşanan sorunların sadece teknoloji, sistem, finans gibi teknik kaynaklı değil,  aynı zamanda çalışan ve ilişkilerden kaynaklı olduğunu gösteren bilimsel çalışmalardan ve Duygusal Zekanın yarattığı olumlu değişimin ispatından yola çıkıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında bankacılık ve finanstan otomative, hızlı tüketim mamüllerinden teknolojiye, su arıtma sistemlerinden işitme cihazlarına kadar pek çok farklı sektörde, alanlarında lider şirketlerle birlikte çalışıyoruz.
 
Duygusal Zeka temelli Liderlik, İletişim, Satış, Performans Gelişimi, Takım eğitimleri ile şirket ve organizasyonların çalışma iklimlerinde fark yaratıyor, verimlilik ve motivasyonun gelişimine odaklı olumlu değişimi başlatıyoruz. Interaktif, takip ve etkili metaryellerin paylaşıldığı etkili online eğitimlerimizle de ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.
 
EQ günü uygulamamız ile 80-120 kişilik gruplarda aynı gün için de hem farkındalık, hem uygulamaya dayalı öğrenme, kaynaşma, verimlilik kazandıran konuşmalar ve  atölye çalışmalarından oluşan müthiş bir deneyim sunuyoruz.
 
Six Seconds’ın Vital Signs modelinden, araçlarından ve prensiplerinden yararlanarak Strateji Geliştirme, Organizasyonel & Operasyonel Yapı Dönüşümü, Kurum Kültürü Oluşturma ve Çalışan Bağlılığı gibi konularda, farklı şirketlerin duyabileceği farklı ihtiyaçlara göre şekillenen yönetim danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
 
Bireyler ve organizasyonlar için titizlikle ve maksimum verimlilik ve olumlu değişim prensipleriyle dizayn ettiğimiz Duygusal Zeka Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu ve Duygusal Zeka Mentorluk hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. 
 
Duygusal Zekayı tanıtacak ve fayda yaratacak içerikleri kendi dilimizde oluşturuyor, Türkçe ve İngilizce içeriklerimizle ülkemizi global ağa entegre etmek için titizlikle çalışıyoruz. Farklı şehirlerde ve topluluklarla ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz, sayısı yirmiyi aşan EQ Cafe etkinliklerimizi sürdürüyoruz. EQ modelinin derinlemesine aktarıldığı Six Seconds EQ Sertifikasyon Programını  2018 yılından bu yana bir ilk olarak Türkiye’de, Türkçe haliyle katılımcılarla buluşturuyoruz.

Hayatın Ritmi olarak yurtiçi ve yurtdışında saygın ve iş potansiyeli yüksek bir şirket olma yolunda ilerlerken, şirketlerin ihtiyaçlarını iyi dinleyip sonuca yönelik modeller oluşturuyor, uygun stratejiler ile uygulamaya dayalı programlar sunuyoruz. 

Birlikte çalıştığımız kişi ve kurumlara süreç boyunca dinamik, sorumlu, yenilikçi, kararlı, özenli, sonuç odaklı ve güvenilir bir yol arkadaşıyız. “Daha üretken, verimli ve mutlu çalışanlar ve çalışma ortamları yaratmak” hedefimiz için adanmışlıkla çalışıyoruz

Değerlerimiz

Nasıl çalışıyoruz?

 • Kimyanızı anlıyoruz.
  Birebir görüşmeler ile sizi iyi dinliyor, güvenilir değerlendirme araçları ile sizleri hem duygusal hem rasyonel veriye dayalı olarak tanıyoruz. 
 • Kültürünüze uyumlanıyoruz.
  Çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren kültürünüzü algılıyor ve ona paralel bir tavır sergiliyoruz.
 • Sadece söyleneni değil, söylenmeyeni de duyuyoruz.
  Duygusal Zeka ve beden dili uzmanlığımız sayesinde şirketinizi sadece dile getirilenler ile değil, getirilmeyenler üzerinden de algılayarak derin ve güvenilir analizler yapıyoruz.
 • Amacınız için çalışıyoruz.
  Hedeflerinize netlik getiriyor ve odağı koruyoruz.
 • Başından sonuna kadar yanınızdayız.
  Üzerinde çalışmayı seçtiğiniz projelerin hayata geçirilmesini sağlayana dek yanınızdayız. 
 • Farklılıklara açığız. 
  Farklı sektörlerle, iş kollarıyla ve farklı organizasyonlarla birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
 • İnteraktif öğrenmeyi önemsiyoruz.
  Tüm süreci bir öğrenme yolculuğu olarak kabul ediyor ve bilimsel öğrenme modelimizi kullanıyoruz.
 • Temelimiz global bilgi ve güvenilirliğe dayanıyor.
  Bilimsel, global ve pratik model ve araçlardan yararlanıyoruz. 
 • Bilgimizi tecrübemiz ile birleştiriyoruz.
  Yetkin, tecrübeli, donanımlı, öğrenmeye açık, güvenilir bir kadro ile yanınızdayız.

Daha üretken, verimli ve mutlu insanlar ve çalışma ortamları yaratmak için özenle, inançla ve kararlılıkla çalışıyoruz. Refahı daha yüksek, daha mutlu, daha güzel bir toplumda yaşayabilmek için, “2030 yılına kadar 1 milyar insanın Duygusal Zeka ile buluşması” vizyonumuz ve  “Daha üretken, verimli ve mutlu çalışanlar ve çalışma ortamları yaratmak” hedefimiz doğrultusunda eğitimlerimizi ve sosyal sorumluluk projelerimizi tüm hızla sürdürüyoruz.
 

Referanslarımızı görmek için tıklayınız
 
*  State of Heart Report 2016- Tomasso Procicchiani, Lorenzo Fariselli,  Joshua Freedman ve  Six Seconds ekibi
** Vitality 2017 report – Paul Stillman phd, Joshua Freedman, Tomasso Procicchiani

Etkinliklerimizden ve Eğitimlerimizden Haberdar Olmak İster misiniz ?

+90 216 687 09 77
info@hayatinritmi.com.tr