Tüm Etkinlikler

Duygularınızla, mutlu bir yaşamın 8 anahtarı

Duygularınızla, mutlu bir yaşamın 8 anahtarı
Paylaş


Sadece 1 kişilik kontenjanımız kaldı!

Mutlu ve üretken bir hayat için Duygularınızı katmalısınız. Bunun için mükemmel bir önerimiz var! 

 

  • Duygularınızı fark edecek, onları mutluluğunuz, huzurunuz ve performansınız için ifade edip yöneteceksiniz,
  • Öfke, Korku, Gerginlik gibi duygularınız oluştuğunda davranış kalıplarınızı fark edecek, onları Başarı ve Mutluluğa dönüştüreceksiniz,
  • Alternatiflerinizi çoğaltıp, hayatınızı yüksek potansiyel ile zenginleştireeceksiniz, 
  • İçinizdeki sesi dinleyecek, iç yolculuğunuzda kendi cevherlerinizi keşfedecek ve  onları mutlu - üretken yolculuğunuza dahil edeceksiniz,
  • Yaşamınızın enerjisi sizde! Onu keşfedin, büyütün ve yarına daha umutla yürüyün,
  • Pozitif düşünmeyi deneyimleyecek ve pozitif ilişkiler kuracaksınız. 
  • Hayatınızdaki insanların duygularını anlayacak, onların duygularına dokunacak ve böylece çevrenizle daha mutlu, uzun soluklu, güçlü ve verimli ilişkiler kuracaksınız,
  • Kişisel değerlerinize uygun, duygularınızı besleyen, kendinizi adayacağınız bir hedef belirleyecek ve bu doğrultuda kararlı adımlar atacaksınız,

 

ACC, Yönetici ve Takım Koçu Erdem Ercan önderliğinde hem keyifli hem de derinlikli bir süreç sizleri bekliyor. Erdem 8 yıldır bu konuda çalışmalar yürütüyor ve aynı zamanda, dünyanın Duygusal Zeka konusunda en kapsamlı çalışmalarını yürüten ‘‘Six Seconds’’ organizasyonunun Türkiye Partneridir.

Öncelikle sizlere beyin yapınızı ve duygusal zeka yetkinliklerinizi gösteren bir değerlendirme testi alacaksınız. Dünyanın Duygusal Zeka yetkinlikleri ölçümü üzerine kabul edilmiş bu en önemli testin sonuçları sizlere bilimsel bir dayanak oluşturuyor ve eğitime bu raporlarınız ile birlikte katılıyorsunuz.

6 hafta sürecek olan eğitimde her hafta 1-2 yetkinlik alanı üzerinde çalışıyoruz.  Deneyime ve dayalı öğrenme üzerine yapılandırıldığı için eğitim öğrendiklerinizi eğitim sonrasında da uygulayabiliyor ve edinimlerinizin kalıcılığını sağlamış oluyorsunuz.

Bu eğitimle,

·        Özel uygulamalar ve Doğaçlama egzersizlerimizle duygusal ve düşsel dünyanızın derinliklerine doğru yolculuk yaparak içsel potansiyelinizi keşfediyorsunuz.

·        Tango’nun felsefesinden yararlanıp, temel adımlarıyla birlikte Eril ve Dişil enerjilerinize dokunacak ve onları yönetmeyi deneyimliyorsunuz.

·        Uygulayacağımız Meditasyon ve Nefes teknikleriyle konsantrasyon becerilerinizi arttırıp beyin frekanslarınızı An’da kalmaya uyumlandırıyorsunuz.

Daha mutlu ve daha üretken bir hayat için sizleri bu 6 haftalık bu yolculuğa davet ediyoruz.

6 haftanın sonunda; bir eğitim sonrası çalışmamız olacaktır. (Opsiyonel)

Ailenizden, arkadaş veya iş çevrenizden, size yakın kişilerin Duygusal Zeka Profillerini görmeniz için 4 adet Beyin Profili de eğitime dahildir.


Çalışmaya kesin kayıt ve detaylı bilgi için 0544 584 26 76 nolu telefonu arayabilir veya nilufer@yasamlabir.com’a mail atabilirsiniz. Kontanjanımız sınırlı sayıdadır.

Ne Zaman: 7 Mart 2016 , 13:00-16:00 

Nerede: Yaşamla Bir
Suadiye Plaj Yolu Çıkmazı, Dr. Mürüvet Apt. 16/1, Kadıköy

 
2016-03-07 13:00:00